alternative information
alternative information
alternative information

Mıknatıslı Pano  Ölçüleri             

Yükseklik   : 50.5 cm

En              :  31 cm

 

Mıknatıslı Stant :Evinizin veya iş yerinizin duvarına asabileceğiniz bu şık tablo stant ile değer vermiş olduğunuz bıçakları çok daha gösterişli bir şekilde sergileyebileceksiniz.Bıçaklarınızın boyutuna göre ,isterseniz tek bıçak isterseniz 3-4 bıçağı da bir arada sergileme imkanı sağlamaktadır.Bıçaklarınızın stant üzerinde durabilmesini sağlamak amacıyla kuvvetli mıknatıslarda ( 6 adet ) birlikte yollanacaktır.

Not : Mıknatıs üzerine yapıştırılmış şeffaf bantları çıkarmamanız önerilir.Çünkü mıknatıslar çok kuvvetli olduğundan bıçağın çeliğinin mıknatıs ile temasında,  takıp çıkarmalar yüzünden çeliği çizdiği gözlenmiştir.Bıçaklarınıza değer veriyorsanız mıknatıslarınızın bantlı olmasına dikkat ediniz !

 

alternative information
Av-Kamp'ın hedefi, tüketicilerin bilinç düzeyini hedeflenen belirli bir düzeye ulaştırmaktır. Bu nedenle, sizi Bora Bıçaklarının üretimindeki bazı son derece önemli kavramlar konusunda bilinçlendirmenin görevimiz olduğunu düşünüyoruz.

Devamı >>

Bakımı yapılması istediğiniz bıçaklarınız gönderirken;
Adres, telefon bilgisi ve yapılması istenen işlemi içeren notunuzu eklemeyi unutmayınız.

Adres:
BORA BIÇAKLARI (İmalat ve Showroom)
Büyük Sanayi 1. Cadde Oktay Pasajı No.48/20
06060 İskitler Ankara

E-Mail: info@boraknives.com.tr
Telefon: 0 (312) 427 73 84
Faks: 0 (312) 427 73 85
alternative information
En son teknolojik gelişmeleri kalifiye ekibimizle uygulamaya çalışırken aynı zamanda da evrensel temel değerlere derinden bağlıyız.

Bora Bıçakları Tanıtım Filmini izlemek için tıklayınız...

 

alternative information
Bora Bıçaklarına ulaşmak artık çok kolay. Türkiye'nin neresinde olursanız olunuz ürünlerimizi ertesi gün adresinize ulaştırıyoruz.

Bora Bıçakları On-Line Alışveriş Mağazamız >>

alternative information
Bora Bıçak, konseptinde yer alan özel tasarımları kurumlara veya kişiye özel olarak tasarlayarak ister özel günlerde bir hediye olarak isterseniz gündelik kullanımda eşsiz bir ürün olarak sizlere sunabilmektedir..

Detay bilgi için >>